» Sezon 2012 CD  » Ogólnopolskie Zawody Seido Karate w Bielsko Biała 3.3.2012

„Zwycięstwa w Bielsko Białej”

03.03.2012r.

Filmik z imprezy autorstwa Hellego

Kata wysoko, ale bez medali...walki bez szans dla konkurentów!!! nasi to czołówka kraju!!!

Klub  „Malinowski-Team” - sekcja Seido Karate  a z powodzeniem w Ogólnopolskich Zawodach Seido Karate w Bielsko Białej w dniu 03 marca 2012 roku.  Reprezentacja w składzie: Michał Marchlewicz, Olaf Grabczak, Julia Grabczak, Julia Ratajewska, Gracjan Kłos, Leon Cylc i Łukasz Świechowski walczyli na imprezie w której wystartowało ponad 200 osób. Nasi zawodnicy startowali w konkurencji kata i kumite. Kata wykonaliśmy bardzo dobrze i otarliśmy się o miejsca medalowe.  Pierwsze walki nerwowe: Gracjan Kłos odpadł w eliminacjach, ale bardzo i ładnie  punktował do samego końca. Następna walka to Łukasza Świechowskiego, który po świetnych kombinacjach z obrotu i z wyskoku zdobywał punkty, niestety ostatecznie przegrał. Następna walka to Olafa Grabczaka!!! Olaf niesamowity!!! Jego przeciwnicy nie wiedzieli co zrobić....te walki przypominały styl, jakby walczył sam ...Bruce Lee... Olaf nie dawał żadnych szans i złudzeń, kto jest najlepszy w tej kategorii. Finał Olaf jednak przegrał i zajął cenne drugie miejsce. Następna walka to Leona Cylca, który trafił na większego i cięższego zawodnika ...i zawodnik Leona stosuje niedozwolone kopnięcie, po którym Leon doznaje kontuzji i nie może dalej walczyć. Kolejna Julia Grabczak nie daje żadnych szans w swoich walkach w eliminacjach, ćwierćfinałach, półfinałach i w finale przypieczętowuje, iż w kumite jest najlepsza w Polsce!!!  Kolejna walka to Julia Ratajewska – przyjechała chora, droga na zawody przysporzyła kolejnych kłopotów zdrowotnych...i Julia zdobywa brązowy medal!!! Ostatnie zmagania to Naszego Michała, który przyjazd potraktował poważnie, z chęcią potwierdzenia przynależności w juniorskiej kadrze Polski. Michał, jak się spodziewaliśmy wygrał pewnie i zdobył zloto w swojej kategorii.  Michał już za tydzień startuje w Mistrzostwach Polski Muay Thai we Kaliszu oraz Ogólnopolskim Turnieju K-1/Thai Boxing w Jeleniej Górze za 3 tygodnie!!! Kolejne zmagania w Seido Karate w kumite i kata w maju w Radomiu!!! Napewno tam będziemy!!!

"Chcę zaznaczyć, jako trener klubu iż te 4 medale to pot, poświęcenie, chęć walki całej siedmio osobowej reprezentacji!!! Dziękuję, że byliście, jestem z Was dumny!!!   Trener!!!